iletişim : info@eskiarcelikliler.org
Faaliyetler

Aşk ile

Eski Arçelikliler Derneği üyelerinin Arçelik’te yaşadıkları gülümseten ve düşündüren anılarından oluşan “Aşk ile” anı kitabı 2021 Şubat ayında Arçelik A.Ş. tarafından basımı ve dağıtımı yapılacaktır. Arçelik A.Ş.’ye çok teşekkür ederiz.

TEGV ile Yeni Dünya Eğitim Projesi

Eski Arçelikliler Derneği tarafından geliştirilen, TEGV ve Arçelik işbirliği ile Eylül 2020’de uygulamaya konulan Yeni Dünya projesi kapsamında, köy okullarında okuyan olanakları kısıtlı çocuklara TEGV tarafından özel eğitim programları yüklenen birer tablet bilgisayar verilmesi amacıyla, Arçelik ve Beko bayilerinin desteği ile bir eğitim projesi başlatılmıştır. Kısa sürede bine yakın tablet bağışı alınmış, tabletlere TEGV tarafından özel eğitim yazılımları da yüklenerek dağıtımına başlanmıştır.

TEGV Tablet Kampanyamız için lütfen tıklayınız.

Covid Sağlık Yardımları

Üyelerimizin ve dostlarımızın bağışları ve Derneğimizin katkılarıyla 11 Devlet hastanesine 15 adet laringoskopi cihazı, mobil ultrason cihazı, solunum vantilatörü mobil kiti ve entübe kabini gibi muhtelif tıbbi cihaz yardımı yapıldı.

TEV Eski Arçelikliler Derneği Bursları

2010 Yılından beri her yıl Türk Eğitim Vakfı, TEV vasıtasıyla Meslek Liselerinde okuyan başarılı öğrencilere burs veriyoruz.  Bursiyerlerimizle beraber Rahmi Koç Müzesi, Florya Akvaryum, Minyatürk, İstanbul Arkeoloji Müzesi vb. yerlere ziyaretler düzenliyoruz. 2015’den itibaren de Arçelik Ar-Ge Kurucusu Refik Üreyen adına da İTÜ Makina Mühendisliğinde okuyan başarılı bir kız öğrenciye burs veriyoruz.   

Eski Arçelikliler ve Refik Üreyen Burs Fonlarımıza Bağış için lütfen tıklayınız.

Üyelik başvurusu veya bilgi almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.      

Bize Ulaşın